číslo tratě |
traťové úseky |
301
N |
Čadca - Bohumín - (Ostrava-Svinov); Petrovice u Karviné -
Dětmarovice; Odb Koukolná - Odb Závada; Český Těšín - Výh
Polanka nad Odrou; Odb Odra - Ostrava-Svinov; Ostrava-Svinov -
Opava východ; (Ostrava uhelné n. - Ostrava-Kunčice) |
302
N |
Ostrava uhelné n. - Valašské Meziříčí; Český Těšín -
Frýdek-Místek; Frýdlant nad Ostravicí - Ostravice; Hostašovice
- Nový Jičín horní n.; Paskov - BIOCEL Paskov závod |
304
N |
Valašské Meziříčí - Kojetín; Zborovice - Kroměříž; Bylnice
- Horní Lideč; Velké Karlovice - Vsetín; Rožnov pod Radhoštěm
- Valašské Meziříčí |
305/308
N |
(Petrovice u Karviné/Louky nad Olší) - Bohumín - Přerov -
Nezamyslice/Nedakonice; Chalupki - Bohumín-Vrbice; Chalupki -
Bohumín; Prosenice - Výh Dluhonice; Horní Lideč - Hranice na
Moravě |
306
N |
Studénka - Veřovice; Studénka - Bílovec; Suchdol nad Odrou
- Budišov nad Budišovkou; Suchdol nad Odrou - Fulnek; Suchdol
nad Odrou - Nový Jičín město |
307/310
N |
Hlučín - Opava východ; Chuchelná - Kravaře ve Slezsku;
Opava východ - Hradec nad Moravicí; Odb Moravice - Svobodné
Heřmanice; Opava východ - Olomouc hl.n.; Bruntál - Malá
Morávka; Valšov - Rýmařov |
309
N |
(Bohumín / Horní Lideč / Nedakonice) - Přerov - Česká
Třebová; Olomouc hl.n. - Nezamyslice |
311/312
N |
Krnov - Hanušovice - Olomouc hl.n.; Zábřeh na Moravě -
Bludov; Hanušovice - Staré Město pod Sněžníkem; Lipová Lázně -
Javorník ve Slezsku; Velká Kraš - Vidnava; Zlaté Hory -
Mikulovice |
312a |
Osoblaha - Třemešná ve Slezsku |
313
N |
Prostějov hl.n. - Chornice; Kostelec na Hané - Olomouc
hl.n.; Senice na Hané - Červenka; Litovel předměstí -
Mladeč |
314
N |
Lanškroun - Rudoltice v Čechách - (Česká Třebová);
Chornice - Skalice nad Svitavou; Chornice - Třebovice v
Čechách - (Česká Třebová) |
315/326
N |
Nezamyslice - Brno hl.n. - (Brno-Maloměřice); Holubice -
Blažovice - (Brno hl.n. / Brno-Maloměřice); (Brno hl.n.) - Odb
Brno-Židenice - Svitavy |
316/320
N |
Nedakonice - Břeclav; Kúty - Brno hl.n. - (Svitavy);
Brno-Horní Heršpice - Brno dolní n. - Brno-Maloměřice |
316a
N |
Vizovice - Otrokovice |
317
N |
Vlárský průsmyk - Staré Město u Uherského Hradiště;
Luhačovice - Újezdec u Luhačovic; Kunovice - Veselí nad
Moravou |
318
N |
Veselí nad Moravou - Brno hl.n. - (Brno-Maloměřice);
Moravský Písek - Bzenec; Vrbovce - Rohatec - (Hodonín) |
319
N |
Hodonín - Zaječí; Mutěnice - Kyjov; Čejč - Uhřice u
Kyjova; Hodonín - Holíč nad Moravou; Hustopeče u Brna -
Šakvice; Vranovice - Pohořelice |
322
N |
Retz - Okříšky; Moravské Budějovice - Jemnice; Brno hl.n.
/ (Brno-Maloměřice) - Jihlava |
323
N |
(Brno hl.n. / Brno-Maloměřice) - Střelice - Hrušovany nad
Jevišovkou; Moravské Bránice - Oslavany; Hrušovany nad
Jevišovkou - Hevlín; Břeclav - Znojmo; Boří les -
Lednice |
324
N |
Brno hl.n. - Kutná Hora hl.n. |
325
N |
Tišnov - Ždár nad Sázavou; Studenec - Křižanov; Havlíčkův
Brod - Humpolec |
|
501
N |
Svitavy - Česká Třebová; Česká Třebová - Praha-Libeň -
(Praha); (Kutná Hora hl.n. - Kolín) |
502/524
N |
Kutná Hora hl.n. - Lysá nad Labem; Nymburk hl.n. -
Poříčany; Lysá nad Labem - Praha-Vysočany - (Praha); Lysá nad
Labem - Milovice |
503
N |
(Kutná Hora hl.n.) - Lysá nad Labem - Ústí nad Labem
západ; Ústí nad Labem-Střekov - Děčín hl.n. |
504
N |
Ústí nad Labem hl.n. - Kadaň-Prunéřov; Odb České Zlatníky
- Obrnice; Ústí nad Labem západ - Úpořiny - Bílina; Světec -
Světec-Ledvice; Most - Most nové n.; Třebušice - Most nové n.;
Odb Dolní Rybník - Jirkov |
505
N |
Choceň - Týniště nad Orlicí - Velký Osek; Opatovice nad
Labem - Odb Plačice; Pardubice hl.n. - Jaroměř |
506/509
N |
ýniště nad Orlicí - Meziměstí; Meziměstí - Otovice
zastávka; Dobruška - Opočno pod Orlickými horami; Václavice -
Starkoč; Jaroměř - Trutnov hl.n.; Teplice nad Metují - Trutnov
střed; Trutnov-Poříčí - Královec; Královec - Lubawka; Královec
- Žacléř |
507
N |
Havlíčkův Brod - Pardubice-Rosice nad Labem - (Pardubice
hl.n.); Svitavy - Žďárec u Skutče |
508
N |
Jaroměř - Liberec; (Stará Paka - Nová Paka) |
510
N |
Trutnov hl.n. - Chlumec nad Cidlinou; Martinice v
Krkonoších - Rokytnice nad Jizerou; Kunčice nad Labem -
Vrchlabí |
511
N |
Hradec Králové hl.n. - Jičín - Turnov; Hněvčeves -
Smiřice |
512
N |
Hanušovice - Ústí nad Orlicí; Štíty - Dolní Lipka;
Miedzylesie - Lichkov |
513
N |
Letohrad - Týniště nad Orlicí; Doudleby nad Orlicí -
Rokytnice v Orlických horách; Častolovice - Solnice |
514/523
N |
Trhový Štěpánov - Benešov u Prahy; Olbramovice - Sedlčany;
Čerčany - Vrané nad Vltavou - Praha-Vršovice - (Praha); Dobříš
- Vrané nad Vltavou |
515
N |
Kutná Hora hl.n. - Zruč nad Sázavou; Čáslav místní n. -
Třemošnice; Kolín - Ledečko; Pečky - Kouřim; Bošice -
Bečváry |
516
N |
Světlá nad Sázavou - Čerčany |
517
N |
Heřmanův Městec - Chrudim město; Chrudim - Borohrádek;
Prachovice - Přelouč; Choceň - Litomyšl |
519
N |
Benešov u Prahy - Praha-Vršovice - (Praha) |
520
N |
Rudná u Prahy - Odb Jeneček - (Hostivice); (Praha) -
Praha-Smíchov - Rudná u Prahy - Beroun-Závodí - (Beroun);
Rakovník - Beroun |
521
N |
Praha-Vršovice seř.n. - Praha-Radotín; (Praha) -
Praha-Smíchov - Beroun |
522
N |
Rakovník - Mladotice; Rakovník - Bečov nad Teplou;
Protivec - Bochov |
527
N |
(Praha) - Praha-Bubeneč - Děčín hl.n.; Ústí nad Labem jih
- Ústí nad Labem západ; (Kralupy nad Vltavou - Kralupy nad
Vltavou-KAUČUK); (Ústí nad Labem hl.n. - Ústí nad Labem
západ) |
528
N |
(Praha) - Praha-Smíchov společné n. - Hostivice; (Praha) -
Praha-Bubny - Rakovník; Kladno - Kralupy nad Vltavou |
529/530
N |
(Hostivice) - Odb Jeneček - Podlešín; Kralupy nad Vltavou
předměstí - Velvary; Kralupy nad Vltavou - Most - (Most nové
n.); Vraňany - Libochovice; Vraňany - Lužec nad Vltavou;
Roudnice nad Labem - Zlonice |
531
N |
Louny - Rakovník; Louny předměstí - Postoloprty; Odb
Bažantnice - Odb Vrbka; Žatec západ - Obrnice - (Most nové
n.); Žatec západ - Odb Velichov; (Rakovník) - Lužná u
Rakovníka - Chomutov; Krupá - Kolešovice; Droužkovice - Odb
Dubina - (Kadaň-Prunéřov) |
532
N |
Kralupy nad Vltavou - Neratovice; Čelákovice - Neratovice;
Čelákovice - Mochov |
533
N |
Kadaň-Prunéřov - Cheb |
534
N |
Kaštice - Kadaň-Prunéřov; Kadaňský Rohozec - Vilémov u
Kadaně; Chomutov - Vejprty |
535
N |
Děčín hl.n. - Oldřichov u Duchcova; (Teplice v Čechách) -
Oldřichov u Duchcova - Litvínov; (Most) - Most nové n. -
Moldava v Krušných horách |
536
N |
Mariánské Lázně - Karlovy Vary dolní n.; Karlovy Vary
dolní n.- Johanngeorgenstadt; Chodov - Nová Role; Krásný Jez -
Nové Sedlo u Lokte - (Karlovy Vary);(Karlovy Vary) - Dalovice
- Merklín |
537
N |
(Praha) - Praha-Vysočany - Turnov; (Mladá Boleslav hl.n. -
Mladá Boleslav město) |
539
N |
Lovosice - Česká Lípa hl.n.; Lovosice - Louny; Čížkovice -
Obrnice - (Most); (Teplice v Čechách) - Řetenice - Lovosice;
Žalhostice - Velké Žernoseky |
540/545/546
N |
(Mladá Boleslav hl.n.) - Bakov nad Jizerou - Česká Lípa
hl.n.; Česká Lípa hl.n. - Jedlová; Srní u České Lípy - Výh
Žizníkov; (Děčín hl.n.) - Děčín východ - Česká Lípa hl.n. -
Liberec; Benešov nad Ploučnící - Rumburk; Rybniště -
Varnsdorf; Rumburk - Dolní Poustevna; Rumburk - Ebersbach
(Sachs); Mikulášovice dolní n. - Panský - Rumburk; Panský -
Krásná Lípa |
541
N |
Nymburk hl.n. - Mladá Boleslav město; Jičín - Nymburk
město - (Nymburk hl.n.); Chlumec nad Cidlinou - Křinec |
542
N |
(Mladá Boleslav hl.n.) - Mladá Boleslav město - Stará
Paka; Mělník - Mladá Boleslav hl.n.; Bakov nad Jizerou -
Kopidlno |
543
N |
Cheb - Hranice v Čechách; (Cheb) - Tršnice - Bad Brambach;
(Cheb) - Tršnice - Luby u Chebu |
544
N |
Děčín hl.n. - Bad Schandau; Děčín východ - Děčín
Prostřední Žleb |
547
N |
Liberec - Zawidów; Bílý Potok pod Smrkem - Raspenava;
Frýdlant v Čechách - Jindřichovice pod Smrkem; Liberec -
Hrádek nad Nisou - Zittau - (Varnsdorf) |
548
N |
Železný Brod - Tanvald; Liberec - Tanvald; Tanvald -
Harrachov; Smržovka - Josefův Důl |
|
701
N |
Veselí nad Lužnicí - Havlíčkův Brod |
S701a_703
N |
Slavonice - Kostelec u Jihlavy; Dobronín - Polná; Horní
Cerekev - Tábor |
702
N |
Tábor - Písek - (Ražice/Protivín); Tábor - Bechyně |
704
N |
České Budějovice - Benešov u Prahy |
705
N |
Gmünd NÖ - České Budějovice; České Velenice - Veselí nad
Lužnicí |
706
N |
Summerau - České Budějovice; Rybník - Lipno nad
Vltavou |
707
/ 708 N |
Strakonice - Volary; Číčenice - Volary; Číčenice - Týn nad
Vltavou; Dívčice - Netolice |
707a
zima N |
Volary - České Budějovice; Černý Kříž - Nové Údolí
(Platí
do 16.V. a od 15.IX.) |
709
N |
České Budějovice - Plzeň hl.n.; (Písek - Protivín); (Putim
- Ražice) |
710/711a
N |
Horažďovice předměstí - Domažlice; Klatovy - Železná
Ruda-Alžbětín |
711/713
N |
Plzeň hl.n. - Klatovy; Beroun - Cheb - (Františkovy
Lázně) |
712
N |
(Plzeň hl.n.) - Plzeň-Jižní předměstí - Furth im Wald;
Nýřany - Heřmanova Huť, Pňovany - Bezdružice |
714
N |
Rokycany - Nezvěstice; Chrást u Plzně - Radnice |
715
N |
Zdice - Protivín; Putim - Ražice; Zadní Třebaň -
Lochovice |
716
N |
Rožmitál pod Třemšínem - Březnice; Březnice - Strakonice;
Nepomuk - Blatná |
717
N |
Domažlice - Planá u Mariánských Lázní - (Mariánské Lázně);
Svojšín - Bor; Staňkov - Poběžovice |
719
N |
Plzeň hl.n. - Žatec západ |